Резултати от националното състезание за майсторско управление на кари - 13 юни 2017

14.06.2017

Резултати от националното състезание за майсторско управление на кари - 13 юни 2017

По-долу е дадено класирането на първия кръг на националното състезание за майсторско управление на кари, проведен на 13 юни 2017 в рамките на ШОУ В СКЛАДА 2017.

Първият кръг на националното състезание за майсторско управление на кари включваше:

1.1  Подреждане на бидони един върху друг

1.2. Балансиране на бутилки с вода върху палети

1.3. Боулинг

Класиралите се на места от 1 до 15 продължават на втори тур, който е част от международното състезание Linde Stapler Cup.
 

Кла-
сира-
не

Състезатели

1.1

1.2

1.3

Общо време

1

Максим Максимов,
Кока Кола ХБК България

01:26,69

03:22,00

02:02,35

06:51,04

2

Петър Димитров,
Либхер Хаусгерете Марица

01:37,75

03:24,18

02:21,03

07:22,96

3

Методи Тодорчев,
Карго Планет

02:25,47

03:52,60

01:09,19

07:27,26

4

Димитър Трифонов,
Нестле България

01:26,60

03:54,97

02:07,19

07:28,76

5

Ивайло Иванов,
Транспрес

01:58,28

03:40,22

02:12,94

07:51,44

6

Велизар Иванов,
Кока Кола ХБК България

01:54,28

03:35,56

02:38,94

08:08,78

7

Георги Димитров,
Агри България

01:24,58

04:11,41

02:35,97

08:11,96

8

Росен Докузов,
Скорпион Шипинг

02:05,38

03:44,97

02:30,07

08:20,42

9

Васил Коцев,
DS Smith

02:03,22

04:03,75

02:15,13

08:22,10

10

Йордан Йорданов,
Глобал Биомет

01:49,72

04:08,69

02:31,78

08:30,19

11

Здравко Кръстев,
Дружба СЗ

01:46,69

04:17,25

02:33,31

08:37,25

12

Иван Недев,
ДСВ Роуд

02:25,41

03:55,69

03:02,12

09:23,22

13

Ангел Налбантски,
Кауфланд България

02:05,34

04:58,00

02:30,50

09:33,84

14

Русин Русинов,
София Мед

02:08,66

05:03,22

02:30,19

09:42,07

15

Цветан Цветков,
Шенкер

02:45,82

04:27,47

02:42,12

09:55,41

 

 

 

 

 

 

16

Николай Николов,
карго партнер

04:04,37

03:39,47

02:29,34

10:13,18

17

Вихър Рупчев,
Шнайдер Електрик България

03:16,19

04:17,56

03:07,84

10:41,59

18

Красимир Ашов,
Гопет Транс

03:31,62

04:45,31

02:34,22

10:51,15

19

Димитър Узунов,
Каменица

02:18,90

05:25,78

03:20,16

11:04,84

20

Стоян Наков,
Мувио Лоджистикс

04:55,75

03:42,50

02:29,98

11:08,23

21

Венцислав Павлов,
NTZ - Лоджистикс

02:36,85

05:04,58

03:35,28

11:16,71

22

Спас Стойков,
Сокотаб

02:15,69

05:11,41

04:12,37

11:39,47

23

Пламен Петров,
Джи И Фармасютикълс

04:51,62

07:05,82

02:58,50

14:55,94